Hudební koncert studentů 2024

„Opona, světla, zvuk aaa akce 📣!” Jednou z nejdůležitějších akcí závěrečného týdne školy byl nepochybně Hudební koncert 🎸. Na prknech divadla Stará střelnice se nově kromě studentů vystřídali i bývalí absolventi a všichni dohromady předvedli v dopoledním i večerním vystoupení pořádnou show 🤩. V repertoáru úžasných zpěváků a muzikantů si každý našel to své. Zazněla například píseň Back to Black od Amy Winehouse, Sladké mámení Helenky Vondráčkové nebo Everybody od skupiny Backstreet Boys. Naprosto skvělí byli také kluci ze skupiny Last Minute, kteří byli téměř nerozeznatelní od skupiny The Beatles. Průtrž mračen ani výpadky elektřiny nezastavily umělce a smekáme všem, kteří i přes tuto nevoli pokračovali ve svých vystoupeních ⚡️. Děkujeme všem účastníkům, Staré střelnici a tleskáme za bravurní výkony ❤️👏.