Školní kolo Zeměpisné olympiády

Ve čtvrtek 14. 12. se na našem gymnáziu konalo školní kolo Zeměpisné olympiády. Sešlo se mnoho nadšených studentů, aby změřili své geografické znalosti a prokázali svou vášeň pro zeměpis. Do soutěže se mohl zapojit každý student, kterého ve škole zajímá zeměpis, má znalosti o přírodě i lidské společnosti a baví ho sledovat dění ve světě i kolem sebe. V kategorii C (V1.A a V2.A) se na zlaté příčce umístil Martin Kunc (V2.A), 2. místo vybojoval Lukáš Konečný (V2.A) a na 3. místě se umístil Tomáš Hoang (V2.A). V kategorii D (studenti SŠ) si na naší škole nejlépe vedl Michal Brezniak (V4.A), 2. místo obsadil Antonín Krčmař (V4.A) a na 3. příčce skončil Vít Seidl (3.A). Nejlepší studenti postoupili do okresního kola.