Týden vysokoškolákem na Přírodě

Tento atraktivní program poskytovaný exkluzivně fakultním školám umožňuje středoškolákům vyzkoušet si v rámci pěti dnů, jaké to je studovat na vysoké škole. Zúčastní se vybrané výuky společně se studenty fakulty, seznámí se s pracovištěm a jeho vybavením, potkají se s učiteli daného zaměření. Zájemce si podle svého vážného zájmu zvolí jeden z těchto oborů: matematika a informatika, fyzika, chemie, biologie a ekologie, vědy o Zemi.

Termín konání: 3.-7. října 2022

Místo konání: Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Akce se koná pravidelně každý rok na podzim, vřele doporučuji všem zájemcům o studium, i těm, kteří ještě nemají úplně jasno s výběrem VŠ. Akce kombinuje přednášky i praktické cvičení, studenti si na vlastní kůži vyzkouší i univerzitní studium, také poznají stravování v menze a ubytování na kolejích.

Adam Horák V4.A