Výsledky soutěže Přírodovědný klokan v okrese Přerov

Letošní ročník zajímavých otázek z přírodních věd na Gymnáziu Hranice má své úspěšné řešitele v rámci okresu Přerov. V kategorii Kadet získal Anh Tuan Hoang (žák V2.A) 80 bodů z celkového počtu 117 bodů a obsadil 3. místo, celkem se účastnilo 844 řešitelů kategorie Kadet v rámci okresu Přerov.

Ve starší kategorii Junior získal Ondřej Burianec (žák V4.A) 85 bodů z celkového počtu 117 bodů a obsadil 2.místo, Jakub Konečný (žák V3.A) získal 76 bodů a obsadil 5.-6.místo a Michal Brezniak (žák V3.A) získal 75 bodů a obsadil 7.-10.místo. Celkový počet 515 řešitelů kategorie Junior v rámci okresu Přerov.

Klukům blahopřejeme ke krásnému umístění v konkurenci velkého počtu řešitelů a děkujeme za reprezentaci školy.

Jana Horáková

Nejúspěšnější studenti naší školy:

V kategorii Kadet:

Martin Hoang z V2.A : 3.místo z 844 řešitelů

V kategorii Junior:

Ondřej Burianec z V4.A: 2.místo z 515 řešitelů

Jakub Konečný z V3.A: 6. místo z 515 řešitelů

Michal Brezniak z V3.A : 7.místo z 515 řešitelů.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.