Naše škola získala akreditaci Erasmus+

Naše Gymnázium Hranice právě oslavuje další úspěch! 🎉 V silné konkurenci žadatelů se podařilo získat Erasmus+ na období 2024-2027. Co to vlastně znamená? Můžete se těšit na výjezdy do zahraničí, které jsou součástí tohoto programu a jsou v plánu jak pro učitele, tak především pro vás studenty!

Prvním cílem projektu je podpora evropského studentského dialogu. Budeme diskutovat, sdílet názory se zahraničními školami a zaměříme se na posílení aktivní účasti studentů ve studentském parlamentu. A co je druhým hlavním cílem? Mezikulturní dialog ve sportu, umění a přírodních vědách. Můžeme se tedy těšit na zajímavé aktivity a nové přátele z celé Evropy.

Děkujeme paní Stodůlkové a Kolářové za vytvoření akreditační žádosti a už teď jsme velmi zvědaví na tyto 4 roky plné výjezdů do zahraničí a na to, co nás čeká!