Spolupráce s Fulbrightovou komisí

Ve školním roce 2023/2024 bude na středních školách po celé České republice s výukou anglického jazyka pomáhat 30 stipendistů Fulbrightova programu. Mladí Američané ve věku od 21 do 30 let, čerství absolventi bakalářských nebo magisterských programů jezdí do ČR asistovat středoškolským učitelům již od roku 2005 a celkem se jich na tomto programu vystřídalo už 275.

Máme velkou radost, že v tomto roce bude Fulbright asistentka působit i na naší škole. Je jí Rachel Posner, absolventka Princeton University. Poté, co absolvovala přípravný kurz pro Fulbright stipendisty v Liblicích, se již začala aktivně zapojovat do výuky. Rachel bude nejen vyučovat anglický jazyk, povede také English Conversation Club, a zapojí se do života školy i dění ve městě. Velmi se na spolupráci s ní těšíme.