PišQworky

V pátek 6. 10. 2023 se na našem gymnáziu uskutečnilo školní kolo logické hry PišQworky. Do soutěže se zapojilo celkem 32 žáků ze dvou kategorií. Hlavními organizátory byli Karel Trousil, Marek Šíbal a Patrik Humený. První tři místa v kategorii starších žáků po tuhých bojích nakonec obsadili v pořadí od prvního po třetí místo Albert Cibiček z V4.A, Vladimír Hýža z 1.A a Jan Komárek z V4.A. Tři nejlepší hráči z kategorie mladších žáků byli Alena Jungová, Matyáš Hapala a Marie Jandová ze třídy V1.A. Nejlepší piškvorkoví hráči sestaví týmy, které budou reprezentovat školu v oblastním kole v Olomouci. Celá soutěž je organizována pod záštitou Masarykovy univerzity v Brně. Všem postupujícím blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalších kolech. Také děkujeme Kájovi, Markovi a Patrikovi za organizaci soutěže.