Soutěž Mladí lidé v evropských lesích

YPEF aneb Mladí lidé v evropských lesích. Dne 6. 3. se setkali studenti středních a základních škol, aby porovnali své znalosti lesního hospodářství a nabyli nových zkušeností. Žáci zvládli nejen teoretickou, ale i praktickou část a nenechali se ničím překvapit. Dokázali tím, že lesy jsou jim blízké a dokážou se v nich orientovat.

Soutěžilo se v trojčlenných týmech v kategoriích mladších a starších žáků. Naše gymnázium reprezentovalo celkem devět týmů, šest ve starší a tři v mladší kategorii. Nejlépe si vedl tým Martin Kunc, Lukáš Konečný a Aneta Zapletalová (V2.A), který obsadil první příčku. V patách jim byli Tomáš Klevar (V1.A), Ester Dombrovská a Štěpánka Štainerová (V2.A), kteří se umístili na druhé pozici. Děkujeme za reprezentaci školy a výhercům přejeme hodně štěstí do dalšího kola.