Bobřík informatiky 2023

Je dobojováno. Od pátku 10. 11. až do pondělí 20.11. se mohli žáci naší školy zapojit do dalšího ročníku celostátní soutěže Bobříka informatiky v kategoriích Kadet, Junior a Senior.  

V Kategorii Kadet soutěžila třída V1.A. Z 27 soutěžících bylo 17 úspěšných řešitelů a mezi nejlepší patří Marie Jandová se 165 body, Tomáš Klevar se 162 body a Tereza Vlčková se 147 body. V kategorii Junior soutěžilo 68 žáků a z toho 19 bylo úspěšných. První místo obsadil Jakub Jiříček se 176 body, druhé místo Filip Navrátil se 172 body a třetí místo Tomáš Hoang se 160 body z 1.A. Poslední kategorie Senior pro nejstarší žáky SŠ se účastnilo 22 soutěžících. Úspěšných řešitelů bylo 13. První čtyři místa se stejným maximálním možným počtem získaných bodů obsadili Jakub Konečný, Michal Brezniak z V4.A, Ondřej Burianec a Tom Jančík z V5.A. Všichni čtyři soutěžící se umístili mezi 500 úspěšnými řešiteli z celé ČR na prvním děleném místě a postupují do ústředního kola, které se v rámci Olomouckého kraje bude konat prezenčně na naší škole 1. 2. 2024. Děkujeme všem účastníkům za aktivní zapojení do soutěže.