Krajské kolo florbalového turnaje Subterra cup

Po úspěšném okresním kole florbalového turnaje Subterra cup, které naši hoši vyhráli, se v úterý 16. 2. 2024 vydali na krajské kolo do Olomouce. Na turnaj se dostalo celkem 8 týmů. Systém turnaje byl takzvaný “pavouk”, tudíž hoši po prvním prohraném zápase už neměli šanci hrát o umístění na bedně. V rozhodujícím zápase o celkové umístění kluci bojovali statečně, zápas byl celou dobu vyrovnaný a při konečném stavu 3:3 museli rozhodnout nájezdy. Jan Baar, Kuba Bitter i Tonda Krčmař při nájezdu uspěli, ovšem to na soupeřův tým nestačilo. Nakonec až při šestém nájezdu student z Gymnázia v Prostějově proměnil vítězný gól, a tím pádem se naši chlapci umístili na sedmém místě. Chlapcům moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.