Třída V1.A navštívila Baldovec

Dne 21. dubna se třída V1.A vydala na dvoudenní výlet do Baldovce🌲. I přes nepříznivé počasí se studenti hned po příjezdu🚌 a ubytování🏕 vydali k první aktivitě. Čekala je střelba z luku🏹 a foukačky🌬. Poté následovalo to hlavní z prvního dne – lanová dráha. Kvůli dešti byla lana mokrá a klouzala, ale všichni to skvěle zvládli🙌🏼. Ti, kteří nechtěli nahoru na lana, šli hrát fotbal⚽ nebo se věnovali jiným aktivitám. Po náročném dni na studenty čekala večeře, na které si všichni pochutnali🤤. Poté se všichni vydali zpět do svých chatek. Pár studentů ale odpočívat nešlo, šli vařit. Na výlet si totiž dovezli suroviny na špagety🍝. Toto vaření se ovšem neobešlo bez nepovedených pokusů😮. Vše ale nakonec dobře dopadlo,😁 a tak si téměř celá třída mohla vychutnat druhou večeři, na kterou byli pozváni i pedagogové. V plánu na druhý den byla lezecká stěna🧗🏼‍♂️ a zipline. Na tyto aktivity si ale troufli jen někteří💪🏽. A co bylo potom🤔? Pak už následoval jen oběd a zdlouhavá cesta domů. Velké poděkování patří panu učiteli Charvátovi a paní učitelce Křenkové za pedagogický dohled a zrealizování výletu😊.