Maturanti v Praze

Maturanti vyrazili do Prahy! I letos, stejně jako každý rok, naše dvě maturitní třídy V6.A a 4.A strávily několik dní v Praze. Jejich poslední výlet se díky skvělé organizaci pana učitele Lysáka a paní učitelek Polákové a Křenkové velmi vydařil. Třída 4.A svůj nabitý čtyřdenní program zahájila už v neděli 13. listopadu. Během svého výletu studenti navštívili například Novoměstskou radnici nebo Národní muzeum, prohlédli si asijskou čtvrť Sapa nebo pivovar U Fleků a zhlédli divadelní představení v Činoherním klubu. Studenti třídy V6.A dorazili do Prahy o den později, 14. listopadu, a během tří dnů si prošli areál Pražského hradu, zažili plavbu lodí po Vltavě, navštívili Národní divadlo nebo Vyšehrad a zhlédli divadelní představení v Divadle Kalich. Celý výlet byl pro obě třídy opravdu náročný, ale nikdo si nestěžoval, protože ty krásné zážitky za to opravdu stály a studenti si výlet naplno užili! Děkujeme skvělým třídním učitelům a máme velkou radost, že si naši čtvrťáci přivezli z hlavního města úžasné vzpomínky.

Autor: Zuzana Sargánková a Adam Sedlák

Autor: Adam Sedlák a Filip Zimmermann